21.08.2018
Поділитися: 0
  • Facebook
10005

П'ять речей, які потрібно разом з дитиною зробити, поки не скінчилося літо

Усім відома істина: усе хороше коли-небудь закінчується. Так і літо вже за тиждень дійде свого кінця. Але не потрібно втрачати присутність духу! Краще зберіться і проведіть останні теплі дні разом із родиною. А наші п'ять ідей підкажуть вам варіанти

  1. Поплавати у відкритому водоймищі. Звичайно, ідеальний варіант - це море в який-небудь спекотній країні. Але не потрібно турбуватися, якщо немає такої можливості. Сільська річка або озеро теж підійдуть. Мало того, відкритий басейн у межах міста - теж хороший варіант для спільного плавання.

  2. Покататися на велосипеді. Утім, ролики, скейтборд або самокат теж стануть у нагоді. Головне, знайти хорошу неушкоджену доріжку, щоб уникнути травм.
  3. Сходити на пікнік. Приготуйте кошик із фруктами, овочами, хлібом і м'ясом і рушайте до найближчого лісу або парку. Розведіть вогнище, облаштуйте намет або хоча б покладіть плед на траву. На вогні приготуйте сосиски або шашлик. В ідеалі, залишіться на ніч на природі, щоб подивитися на зоряне небо і загадати бажання. Адже серпень - час зорепаду!
  4. Не спати всю ніч і зустріти світанок. Улітку найкоротші і найтепліші ночі. Одну з них можна витратити на те, що відверто поговорити по щирості з дитиною, навіть про потаємне. Уявляєте її захоплення, коли ви скажете, що сьогодні можна не спати всю ніч! А рано-рано вранці вийдіть на вулицю або на балкон і помилуйтеся сходом сонця. Подивіться, як рожеві промені огортають блакитний небосхил розпливчатим серпанком - що може бути краще, ніж прищепити дитині відчуття прекрасного?

  5. Зробити багато-багато фотографій, щоб було що згадати морозного зимового вечора.